Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuse

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

štěpánka - hodnocení

Objednala jsem si svatební kytici a došla nádherná kytice dle mých představ. Komunikace a dodání bleskove. Velice děkuji

Jana - nádherné kytičky

Kytičky dorazily v pořádku a jsou mnohem krásnější než na obrázku. Jsem naprosto spokojená. Moc moc děkuji a určitě doporučuji dál.

Jana - Svatebni kytice

Moc moc děkuji za svatební kytici. Naprosto mě uchvátila a okouzlila! Je nádherná...... Vysněná :-) Děkuji!

Veronika - Nádherné kytičky, perfektní spolupráce a rychlost

Nad očekávání perfektní spolupráce, objednala jsem 5 kytiček a na poslední chvíli doobjednala ještě další dvě a vše bylo bez problémů! Nechala jsem se částečně překvapit a to velmi mile, kytičky jsou nádherné, mamka ani nevěřila:-D Těším se na reakce ostatních. Musím říct, že cena je naprosto skvělá, zvláště vezmete-li v úvahu to, že tato kytička vám nezvadne! Jsem nadšená:-) A určitě objednám i v budoucnu, nejen jako svatební kytici;-)

Veronika Dohnalová - Svatební kytice

Objednávala jsem svatební set kytiček na moji svatbu a kytičky předčily mé očekávání, jsou nádherné. Vše proběhlo bez problémů, výborná a rychlá komunikace. Už se těším, jak budou na kytičky reagovat ostatní svatebčané. Takže mohu jen doporučit. Ještě jednou děkuji !

Marta - Svatební kytice

Lejka...je opravdu užasná...svatební kytice předčila očekávání,je bezkonkurenční.V okolí jsem měla lidi,který neuznávaly svatební kytku umělou a když ji viděli neměli slov. Děkuji..jsem ráda,že jsem na Vás narazila :)

Jana - Brožová kytice

Kytice je překrásná, spolupráce byla výborná. Kytička mi udělala velkou radost je to věčný, krásný originál a památka na Náš svatební den :0))

Daniela - Poděkování

Mockrát děkujeme za přenádhernou kytičku, která mi udělala velkou radost.
V blizké budoucnosti nás v rodině ještě pár svateb čeká, takže určitě nejsme Vaši spokojení zákazníci poprvé.

milapila - stavební kytice a ostaní...

Moc děkujeme za všechny Vámi dodané kytičky. Jsou úžasné už se těšíme na stavbu až se budeme noci pochlubit :-)...
Přejeme Vám hodně spokojených zákazníc, které si určitě zasloužíte!

Andrea.V - Poděkování

Velice děkuji za opravdu překrásnou kytičku, splnila jste mi mé přání a představy. Nejen, že mě bude kytička zdobit ve svatební den, ale také potom v našem bytě jako krásná dekorace a vzpomínka na naprosto bezkonkurenční jednání, vaše šikovné ručičky a to, že i sny a představy se můžou vyplnit.Nejde slovy vyjádřit Vaše umění. Moc Vám fandím a přeji spoustu spokojených nevěst:-)

Zdenka R. - Úžasná svatební kytička

Ani nejde vyjádřit jak moc jsem spokojená s výsledkem kytičky nejen pro mě, ale i pro svědkyni a obě maminky, korsáž pro ženicha a svědka, kytičky do vlasů, prstýnek. Mile mi překvapila výborná komunikace, hned po dodělání poslaný balíček - vše dorazilo v pořádku.
Kytičky vypadaly ve skutečnosti ještě víc nádherně než na fotečkách.
Mám neobvyklé kytičky - umělé slunečnice a myslím, že jsem nemohla udělat lepší rozhodnutí než si nechat uvázat kytice zrovna od Lejky ;-)
Pokud někdo váháte, nemusíte, za mě 100% a 1****
Odvádíte skvělou práci, klobouk dolů a přeji spoustu dalších spokojených zákaznic :-)
I nastávající je z kytiček paf - což uznejte samy na chlapa dobrý :-)
Krásné dny Vám všem

Petra - Svatební kytice

Moc děkuji za krásnou kytičku ( korsáže, sponu do vlasů ) a hlavně za to, že jste se trefila do atypických barev!
Ať se Vám nadále daří!

Všem moc doporučuji, bezvadná spolupráce!

Gabriela N. - Poděkování za svatební set

Mnohokrát děkuji za naprosto profesionální a báječnou spolupráci, za nádhernou svatební sadu kytic a korsáží ze sušených květin a především za to, že jste se nezalekla mého méně obvyklého přání a i přes hlavní sezónu jste splnila naprosto přesně to, co jsem si představovala. Včetně skvělé dopravy! Ještě jednou děkuji a přeji hodně štěstí a úspěchů do budoucna.

Janča M. - Svatební kytice a korsáže

Moc Vám děkuji za skvěle odvedenou práci se svatebními kyticemi a korsážemi. Jsem moc spokojená a reakce okolí jsou zatím velmi pozitivní. Uvidíme, jak se osvědčí a budou se líbit na svatbě. Ještě jednou moc děkuju. :o)

lavriisa - svatební set

Mám nádherný svatební set kytiček + korsáž + náramek + kytičku navíc. Jsou dokonale perfektní. Každému komu jsem je ukázala se mooc líbily. Jsou skvělé, komunikace perfektní, zaslání okamžité po dodělání květin. Děkuji a doporučuji

Petra Hudecová - svatební kytky

Lejko moc Vám děkuji za svatební kytičky ,jsou moc nádherné opravdu jste moc šikovná..Za rychlou a milou komunikaci Vám moc děkuji:) Mohu Vás jen a jen doporučit.

Jana - :*

:)Lejko,
mockrát Vám děkuji za svatební kytičku.Je opravdu jako pro princeznu.Za práci,výbornou komunikaci a rychlé dodání si zasloužíte1*.
Máte můj velký obdiv :)

Michaela - Svatební kytice a další

Moc děkuji Lejce za úžasný komplet svatební kytice, korsáží, kytic pro maminky a náramků. Květiny jsou opravdu moc krásné. Dokonce předčili očekávání z fotografií. Děkuji za domluvu a úpravy, doporučuji.

Veronika - Svatební kytička

Lejko díky moc za svatební kytičku i korsáž pro ženicha, obojí je nádherné, úžasné, skvělé a mám tu nejhezčí kytku na světě:-) parádní domluva, skvělá cena, můžu jenom doporučit.

Jarčí J. - Svatební kytice

Lejka má zlaté ruce! Kytička je nádherně propracovaná, krásná, kvalitní.
Mohu opravdu vřele doporučit. Lejko, ještě jednou děkuji. S Vašimi kytičkami se jako princezna bude cítit každá. 


Přihlášení

Poslední fotografieFacebook

Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 237824
Měsíc: 3748
Den: 149