Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuse

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Markéta - Svatební set

Kytice pro nevěstu, korsáž pro ženicha i dvě menší kytičky pro maminky, vše přesně podle mých představ, krásné provedení, ani není poznat, že kytičky nejsou živé. A navíc voní! :-) ;-) Už se moc těším, co na ně budou říkat svatebčané. Rychlé dodání, vstřínost a ochota, skvělá komunikace. Mohu jen a jen doporučit, jsem nadšená :-)

Monika - kytička + korsáž

Kytičky jsou krásné jako živé hezčí jak na obrázku. Můžu jen doporučit výborná spolupráce i komunikace, rychlé dodání. Doporučuji všemi deseti

Alena - kytičky

Mám od paní svatební kytičku, korsáž i dalších pět kytiček a všechny jsou moc krásné. Dodání bylo rychlé. Mohu doporučit!

Lenka - Svatební set

Mohu jen doporučit, kytka pro nevěstu, korsáž pro ženicha i dvě menší kytky jsou naprosto dokonalé. Jsem velmi spokojená :-) Lejka vyrobila kytky bleskově a stejně rychle přišly i ke mě domů. Dokonalost sama.

Michaela Ludínová - Svatební set

Lejka vyrobila nádherný set, který se skládal z kytice nevěsty, tří kytic pro družičky, korsáže pro ženicha a malého "družičáka", dvou květinových náramků pro maminky a dalších dvou pro svědkyně..krásná práce. Vřele doporučuji :)

Lenka Buchbergerová - svatební kytička

Pokud se rozhodujete o netradiční svatební kytičce, pak objednáním od Lejky neuděláte chybu. Super domluva, podrobné informace z "procesu" výroby a bezproblémové dodání. Kytička mi dnes dorazila a je krásná a skoro "obří", větší než mi připadala na fotkách. :-)

Irena Vokurková - svatební set tyrkys

Moc děkuji Lejce za překrásné kytky :) Jsou o mnohem hezčí než na fotkách a tak nádherně voní i když nejsou živé :) zůstane mi památka na celý život :) Společně s mojí brožovou kyticí dorazili i 2 pro maminky, jedna pro svědkyni a korsáž pro ženicha..Vše v naprostém pořádku, ryhclé zhotovení a opravdu moc krásné :) takže doporučuji :)

Petra Eliášová - svatební kytka

Vřele doporučuji!Kytka je krásná podle představ i s korsaží!Moc moc děkuji

Petra Vydrová - bílo-zelená svatební kytice

Moc děkuji paní Lejce za nádhernou svatební kyticí společně s korsáží, jsem strašně spokojená, mile mě překvapilo bleskové zhotovení a dodání. Všem moc ráda doporučuji!

Katka - Lila/bílá kytice

Moc děkuji paní Lejce za přímo bleskovou výrobu svatební kytky a korsáží. Kytičky jsou nádherné! Všem ráda doporučuji!

Jana - doporučuji

vše na 100% super komunikace a kytičky nádherné a bleskovou rychlosti doma :) Moc děkujeme

Marie - Svatební kytice

Dnes mi přišla svatební kytice a korsáže, pro ženicha, a dva svědky a musím říct, že to vypadá opravdu nádherně :) Jsem velmi spokojená a těším se, až zase využiji dalších služeb :)

Lenka Galbavá - svatební set

Před pár dny mi přišel svatební set, který obsahoval svatební kytici pro nevěstu, dvě kytice pro maminky, korsáže pro rodiče a ženicha, ozdoby na ruku pro svědkyně. Byla jsem velmi spokojená a nadšená, že kytička vypadá ještě lépe než na fotce. S paní Lejkou byla úžasná domluva, ve všem mi vyhověla. Děkuji, budu všem doporučovat!

Zoinka - Svatební kytička

Výrobu paní Lejky sleduji už dlouhou dobu a moc jsem se těšila, až budu moci jejích služeb využít :-) Svatební kytička mi dnes přišla a je nádherná!!! Absolutně předčila má očekávání, skládám Lejce velkou poklonu, jsem nadšená! :-) I s velikostí jsem maximálně spokojená, kytička je tak akorát. No prostě děkuju nastokrát, udělala mi obrovskou radost. Protože se vdávám v prosinci, nebylo lehké sehnat hezkou kytičku, ale tahle hravě překoná i spoustu živých vázáných kytic. Ještě jednou díky.

Katka - Svatební set

Z kytic jsem nadšená! Všechny jsou krásné, i korsáže. Všem doporučuji. Byla jsem i velmi mile překvapená z rychlosti vyhotovení. Děkuji :)

Veronika - Svatební kytice + korsáže

Chtěla bych moc poděkovat za zhotovení svatebních kytic a korsíži. Jsou naprosto úžasné přesně podle mých představ jednoduché a jemné :) Komunikace perfektní i rychlé dodání.Ostatním nevěstám můžu jen doporučit..
Přeji Vám spoustu spokojených zákaznic jste zlatá.

Petra Brhelová - Svatební kytice

Poslala jsem fotku kytice, která mne zaujala a nepředpokládala jsem, jak přesná a perfektní bude! Kytice je úplně stejná jako na fotografii, kvalitní výroby, rukojeť se velmi povedla, korsáž je ke kytici s připínáčkem. Vše je podle představ, plus kytice ačkoliv je umělá, krásně voní :) Doporučuji, nemluvě o ceně, opravu velmi nízká cena za krásnou kvalitní kytici! Děkuji! :)

Marie Šaršeová - Poděkování

Pracuji jako vizážistka a ke své profesi potřebuji kromě jiných rekvizit i květiny. Jsem opravdu nadšená kyticemi od paní Lejky. Nejen, že jsou tak úžasně precizně vyrobené, ale jsou k nerozeznání od pravých kytic. Myslím, že si vybere každý, spíše každá žena. Kytice jsou překrásné.
Jsem ráda, že jsem našla Vaše stránky.
Přeji mnoho dalších spokojených klientek
Srdečně zdravím
Marie Š.

Jana - Svatební kytice a korsáž - KRÁSA!!

Děkuji Vám za krásnou kytici, rychlé zaslání a milou kominukaci!! Kytice je opravdu fantasická, velmi ráda doporučuji ostatním!!!!

Míša - Svatební kytice, kytice pro svědkyně a korsáž - super!

Děkuji paní Lejce za úžasné kytičky na mou svatbu. Splnila mi sen o rudých růžičkách bez obav z alergické reakce.
Komunikace byla perfektní, mohu jen vřele doporučit! 


Přihlášení

Poslední fotografieFacebook

Archiv

Kalendář
<< září / 2018 >>


Statistiky

Online: 5
Celkem: 234429
Měsíc: 3335
Den: 170